Nathan Sports

Nathan Sports HyperNight Beanie 2 - hi vis yellow/hex print

Opis

Nathan Sports HyperNight Beanie 2 - hi vis yellow/hex print

Lahka kapa z geometrijskim odsevnim potiskom, idealna za tek v hladnem vremenu, ko je pomembna dobra vidljivost

S to lahko, elastično kapo boš med tekom v hladnem vremenu ostal topel in dobro viden. Njen opazen geometrijski odsevni potisk izboljša vidljivost v slabih svetlobnih razmerah in je zato idealna za teke zgodaj zjutraj ali zvečer. Mehka elastična pletena tkanina zagotavlja udobno prileganje, ne da bi kapo naredila preveč debelo, medtem ko brušena podloga poskrbi za dodatno toploto. Majhen žepek na hrbtu ponuja prostor za utripalko za dodatno varnost. Idealna za tekače, ki med tekom iščejo udobje, stil in boljšo vidljivost.

Podrobnosti Nathan Sports HyperNight Beanie 2

  • Lahka elastična tkanina zagotavlja udobno prileganje
  • Geometrični odsevni potisk za dobro vidljivost
  • Brusirana podloga zagotavlja toploto, ne da bi se oblačilo preveč debelilo
  • Material, ki odvaja vlago in se hitro suši
  • Majhena torba na hrbetu za utripajočo lučko
  • Idealno za tekaški šport v hladnem vremenu
  • One size for comfortable wearing

 



Material 88% poliester, 12% elastan

Nathan Sports
Tehnični list
Ime izdelka: Nathan Sports HyperNight Beanie 2 - hi vis yellow/hex print
Proizvajalec: Nathan Sports
Koda izdelka: NAS744205
Material: 88% poliester, 12% elastan
kompresija: ne
aktivnost: Tek
spol: unisex
tekstilno blago: Sintetika
sezona: Pomlad/jesen
lastnosti: Hi Vis / odsevno
različica pokrival: Kapa
letnik modela: 2026
kolekcija: Celo leto
barva: Rumena, Neon
teža: 129g
vir teže: Proizvajalec
GTIN: 717064978540
Stran proizvajalca: http://www.nathansports.com
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: Nathan Sports

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca Nathan Sports.

Kategorija: Pokrivala / čelade

Unisex

Unisex

Mednarodno XS S M L XL XXL
obseg glave (cm) 52 - 53 54 - 55 56 - 57 58 - 59 60 - 61 62 - 63

Mednarodno XS

obseg glave (cm) 52 - 53

Mednarodno S

obseg glave (cm) 54 - 55

Mednarodno M

obseg glave (cm) 56 - 57

Mednarodno L

obseg glave (cm) 58 - 59

Mednarodno XL

obseg glave (cm) 60 - 61

Mednarodno XXL

obseg glave (cm) 62 - 63
Otroci

Otroci

Mednarodno S M L XL
obseg glave (cm) 48 - 50 50 - 53 53 - 54 54 - 55

Mednarodno S

obseg glave (cm) 48 - 50

Mednarodno M

obseg glave (cm) 50 - 53

Mednarodno L

obseg glave (cm) 53 - 54

Mednarodno XL

obseg glave (cm) 54 - 55
Proizvajalec

Nathan Sports

Vsi izdelki znamke Nathan Sports
United Sports Brands Europa bvba
Janssen-pharceuticalaan 4 Post-Box 4
2440 Geel
Belgium
impressum@unitedspb.eu
www.nathansport.eu