Selle SMP

Selle SMP TRK Large Lady Saddle - white

Opis

Selle SMP TRK Large Lady Saddle - white

Sedeži Selle SMP TRK ne ponujajo le odličnega razmerja med ceno in kakovostjo, temveč so tudi idealna izbira za vožnjo po mestu, treking in turne kolesarjenje. V različici Large, ki je krajša in širša od modela TRK Medium, ta že tako udoben in dobro oblazinjen ženski sedež zagotavlja najvišjo raven udobja.

Oblika, značilna za linijo SMP4BIKE, optimalno razbremeni občutljive dele telesa, ki niso primerni za nosenje telesne teže, kot so kost repa, živci, arterije, moda itd. Hkrati se izboljša krvni obtok.

 

Poudarki ženskega sedeža Selle SMP Large Lady

Prevleka sedeža: inovativen proizvodni proces SMP Vacuum Tech omogoča namestitev prevleke sedeža brez uporabe lepil ali mehanskih pritrdilnih elementov.

Oblazinjenje: Mehak poliuretan zagotavlja visoko mehansko trdnost.

Okvir: Pri razvoju okvira so bili izvedeni najstrožji testi obremenitve in stabilnosti, da se zagotovi dolgotrajna vzdržljivost.

Podvozje: Jeklene cevi so izjemno odporne proti udarcem in zagotavljajo visoko sposobnost dušenja vibracij.

Pritrdilne plošče: Vstavek v zadnjem delu sedeža predstavlja ekskluziven strukturni element, ki omogoča višje standarde na področju varnosti in trajnosti.

 

Tehnični podatki

  • Dimenzije: 272 x 177 mm (D x Š)
  • Razdalja med sedalnimi kostmi: 125–150 mm
  • Oblazinjenje: poliuretan
  • Debelina oblazinjenja: visoka
  • Prevleka sedeža: SVT Velvet Touch
  • Podnožje: plastika (PPC / polipropilen-kopolimer)
  • Okvir: jeklo FeC30
  • Teža: približno 421 gramov (tehtano pri Bike24)
 

Področje uporabe: treking/turizem, mestno kolesarjenje, e-bike

Selle SMP
Tehnični list
Ime izdelka: Selle SMP TRK Large Lady Saddle - white
Proizvajalec: Selle SMP
Koda izdelka: SMP511973
aktivnost: Kolesarjenje
spol: ženske
uporaba kolesarstvo: Treking, Mesto
stil objemke šin sedeža: okrogle prečke
lastnosti sedeža: Razbremenilni kanal, Penasto oblazinjenje, Odprta sedežna prevleka
material prevleke sedeža: Sintetično
material šin sedeža: Jeklena zlitina
premer šin sedeža: 7
dolžina x širina: 272 x 177mm
letnik modela: 2026
barva: Bela
teža: 421g
koda izdelka proizvajalca: ZSTT03LARGE-BI
vir teže: BIKE24
GTIN: 8032568528063
Stran proizvajalca: http://www.smpselle.com/smp4bike/
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

Selle SMP

Vsi izdelki znamke Selle SMP
Selle SMP
via Einstein, 5
35020 Casalserugo (Padua)
Italy
info@sellesmp.com
www.sellesmp.com