The North Face

The North Face Etip™ Rokavice za moške - TNF Black/TNF White

Opis

The North Face Etip™ Rokavice za moške - TNF Black/TNF White

Rokavice z dobrim oprijemom in raztegljive iz recikliranega flisa, združljive s zasloni na dotik

Rokavice sicer med zimskim tekom ogrevajo roke, vendar lahko nekoliko omejujejo uporabo pametnega telefona ali športne ure. Izjema so rokavice Etip™: so popolnoma združljive z zasloni na dotik, njihova silikonska dlan pa zagotavlja dober oprijem, kar zmanjša tveganje za nenamerno padanje pametnega telefona na minimum. Rokavice so izdelane iz elastičnega, recikliranega udobnega flisa, ki greje in odvaja vlago. Tehnologija Radiametric Articulation™ poleg tega zagotavlja sproščeno, naravno držo, tudi pri strmem vzponu ali spustu.

Iz recikliranih materialov – Ta izdelek je izdelan iz recikliranih materialov. To prispeva k zmanjšanju količine odpadkov in zmanjšanju vpliva na naravo.

Elastične – Veseli se večje svobode gibanja in večjega udobja.

Značilnosti moških rokavic The North Face Etip™

  • Etip™ deluje z napravami s tipičnim zaslonom
  • Naše rokavice Etip™, združljive s zasloni na dotik, štirikrat raztegljive in izdelane iz recikliranih materialov, so idealne za tek v hladnih jutranjih urah.
  • U|R® Powered flis na dlanih, združljive s tipskimi zasloni na vseh petih prstih
  • Flis, raztegljiv v štirih smereh
  • Petdimenzionalni Fit™ zagotavlja nespremenljivo velikost
  • Radiametric Articulation™ omogoča naravni položaj roke
  • Silikonirane pike na dlanih za maksimalen oprijem
  • Sponka za spajanje pomaga držati rokavice skupaj, ko jih ne nosiš


Material 93% poliester, 7% elastan

The North Face
Tehnični list
Ime izdelka: The North Face Etip™ Rokavice za moške - TNF Black/TNF White
Proizvajalec: The North Face
Koda izdelka: TNF736931
Material: 93% poliester, 7% elastan
kompresija: ne
zaščita rokavic: ne
aktivnost: Outdoor, Pohodništvo
spol: moški
tekstilno blago: Sintetika, Reciklirane tkanine
sezona: Zima
lastnosti: Flis
različica rokavic: Dolgi prsti, Primerno za zaslon na dotik, brez oblazinjenja
letnik modela: 2026
kolekcija: Jesen/Zima
barva: Črna
teža: 99g
GTIN: 193393641285, 193393641483, 193393641674, 193393641834
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: The North Face

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca The North Face.

Kategorija: Rokavice

Unisex

Unisex

Evropa XS S M L
Mednarodno 6 7 8 9
A. obseg roke (cm) 16 - 17 18 - 19 20 - 21 22 - 23
B. dolžina roke (cm) 15 - 16 17 - 18 19 - 20 21 - 22

Evropa XS Mednarodno 6

A. obseg roke (cm) 16 - 17
B. dolžina roke (cm) 15 - 16

Evropa S Mednarodno 7

A. obseg roke (cm) 18 - 19
B. dolžina roke (cm) 17 - 18

Evropa M Mednarodno 8

A. obseg roke (cm) 20 - 21
B. dolžina roke (cm) 19 - 20

Evropa L Mednarodno 9

A. obseg roke (cm) 22 - 23
B. dolžina roke (cm) 21 - 22
Moški

Moški

Evropa S M L XL
Mednarodno 7 8 9 10
A. obseg roke (cm) 18 - 19 20 - 21 22 - 23 23+
B. dolžina roke (cm) 17 - 18 19 - 20 21 - 22 22+

Evropa S Mednarodno 7

A. obseg roke (cm) 18 - 19
B. dolžina roke (cm) 17 - 18

Evropa M Mednarodno 8

A. obseg roke (cm) 20 - 21
B. dolžina roke (cm) 19 - 20

Evropa L Mednarodno 9

A. obseg roke (cm) 22 - 23
B. dolžina roke (cm) 21 - 22

Evropa XL Mednarodno 10

A. obseg roke (cm) 23+
B. dolžina roke (cm) 22+
Ženske

Ženske

Evropa XS S M L
Mednarodno 5 6 7 8
A. obseg roke (cm) 14.5 - 16.5 17 - 18 19 - 20 20+
B. dolžina roke (cm) 13.5 - 15 16 - 17 18 - 19 19 - 20

Evropa XS Mednarodno 5

A. obseg roke (cm) 14.5 - 16.5
B. dolžina roke (cm) 13.5 - 15

Evropa S Mednarodno 6

A. obseg roke (cm) 17 - 18
B. dolžina roke (cm) 16 - 17

Evropa M Mednarodno 7

A. obseg roke (cm) 19 - 20
B. dolžina roke (cm) 18 - 19

Evropa L Mednarodno 8

A. obseg roke (cm) 20+
B. dolžina roke (cm) 19 - 20
Otroci

Otroci

Evropa XXS XS S M L XL
B. dolžina roke (cm) 12.5 13 13.5 14.5 15.5 16.5

Evropa XXS

B. dolžina roke (cm) 12.5

Evropa XS

B. dolžina roke (cm) 13

Evropa S

B. dolžina roke (cm) 13.5

Evropa M

B. dolžina roke (cm) 14.5

Evropa L

B. dolžina roke (cm) 15.5

Evropa XL

B. dolžina roke (cm) 16.5
Proizvajalec

The North Face

Vsi izdelki znamke The North Face
VF Europe B.V.
Posthofbrug 2-4
2600 Antwerpen
Belgium
https://www.thenorthface.de/de-de/help-section
TOCHANGE@vfc.com
www.thenorthface.de

Podobni izdelki