Quad Lock

Quad Lock Glass Screen Protector - iPhone - 16

Opis

Quad Lock Glass Screen Protector - iPhone - 16

Zaščitite zaslon svoje naprave s zaščitno folijo Quad Lock pred praskami in umazanijo, ki lahko nastanejo pri vsakdanji uporabi.

Glavne prednosti zaščitne folije za zaslon Quad Lock

  • Odporna proti praskam
  • Debelina 0,3 mm
  • Oleofobna prevleka preprečuje madeže in prstne odtise
  • Enostavno nanašanje s silikonskim lepilom
  • Primerna za ovijalne ovitke
  • Združljivo s senzorjem prstnih odtisov

Podrobnosti o zaščitni foliji za zaslon Quad Lock

Prepričan si lahko, da je tvoj iPhone z zaščitnim steklom zaščiten pred praskami in umazanijo, ki lahko nastanejo pri vsakdanji rabi. Zaščita za zaslon je izdelana iz ultratankega zaščitnega stekla (debeline 0,3 mm). Folija je tako tanka, da je komaj opazna. Zaščitna folija za zaslon je bila razvita za ovitke Quad Lock in na robovih pušča ravno pravšnjo razdaljo, da se ovitek Wrap-Around popolnoma prilega vašemu telefonu.

Obseg dobave: 1 x zaščitna folija za zaslon iz kaljenega stekla, 1 x krpa iz mikrovlaken, alkoholna krpica, nalepka za odstranjevanje prahu

Quad Lock
Tehnični list
Ime izdelka: Quad Lock Glass Screen Protector - iPhone - 16
Proizvajalec: Quad Lock
Koda izdelka: QLK724530
aktivnost: Kolesarjenje
material: Steklo
dodatki za pametni telefon / tablico: za iPhone
letnik modela: 2026
kolekcija: Celo leto
barva: Prozorna
GTIN: 9348943102858
Stran proizvajalca: https://www.quadlockcase.eu
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

Quad Lock

Vsi izdelki znamke Quad Lock
Alexander Löffler GmbH
Reutlinger Str. 90
72116 Mössingen
Germany
info@loeffler-quads.de
www.quadlockcase.eu