Eagle Creek

Eagle Creek Pack-It Reveal Shoe Sack - storm grey

Opis

Eagle Creek Pack-It Reveal Shoe Sack - storm grey

Zaprite svoje umazane podplate in zaščitite občutljivo usnje čevljev s pralnim vrečkom za čevlje Pack-It® Reveal. Izdelan je iz teksturirane tkanine, ki je v 100 % reciklirana, in zagotavlja vrhunsko zaščito za en par čevljev ter ščiti vašo čisto obleko pred blatnimi ali neprijetno dišečimi čevlji.

Značilnosti vrečke za čevlje Eagle Creek Pack-It Reveal

  • Trpežna, dobro vidna mrežasta konstrukcija zagotavlja prezračevanje čevljev, ki si jih pravkar nosil
  • Primeren za en par čevljev do velikosti US 13 / EU 46
  • Seveda je pralen – drugače ga sploh ne bi zasnovali
  • Zgornji ročaj omogoča hiter oprijem ali pa služi za pritrditev na zunanjo stran vaše prtljage, če želite več prezračevanja
  • Samopopravljiva zadrga #5 z vrvicami za poteg, navdihnjena s plezalnimi vrvmi
  • Pokrito z garancijo »No Matter What« podjetja Eagle Creek

Eagle Creek
Tehnični list
Ime izdelka: Eagle Creek Pack-It Reveal Shoe Sack - storm grey
Proizvajalec: Eagle Creek
Koda izdelka: ECK721034
spol: unisex
aktivnost: Outdoor, Prosti čas, Pohodništvo
mere (d/š/v): 410/280/10mm
prostornina: 2l
tekstilno blago: Sintetika, Reciklirane tkanine
dostop do glavnega predala: Zgornji
število žepov: 1
zapiranje glavnega predala: Zadrga
letnik modela: 2026
kolekcija: Pomlad/Poletje
barva: Siva
teža: 85g
koda izdelka proizvajalca: EC040429367
vir teže: Proizvajalec
torba - stil: Torba za opremo
torba - namen in lastnosti: Čevlji
GTIN: 810101615863
Stran proizvajalca: http://www.eaglecreek.com/
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

Eagle Creek

Vsi izdelki znamke Eagle Creek
Eagle Creek Europe Ltd.
Dwyer Road
P25 H582 Midleton
Irland

Tel.: +49-7835-42663-10
E-Mail: info.europe@eaglecreek.com