First Degree

First Degree Fuse MTB Shoes - light grey

Opis

First Degree Fuse MTB Shoes - light grey

Si pripravljen sprostiti svoj pravi potencial tudi na najzahtevnejših poteh?

Ne glede na to, ali se spopadaš s strmimi vzponi, obvladuješ tehnične spuste ali se prebijaš po zahtevnih poteh, so povsem novi čevlji FUSE Clip-in tvoj zanesljiv spremljevalec pri vsakem pustolovščini. Vgrajeni vezalni sistem, kombiniran s trakom Power Strap, čevlju zagotavlja prilagojeno prileganje, ki med vsako vožnjo zagotavlja trden in varen oprijem. Jezik je opremljen z materialom za blaženje udarcev, ki absorbira energijo udarca in ščiti tvoje noge. Poslovite se od zdrsa in povečajte prenos sile na pedale, tudi v najzahtevnejših pogojih. Šestkotni profil na sprednjem in zadnjem delu podplata je optimiziran za trenutke, ko kolo potiskate ali nosite na rami. S povsem novim modelom Fuse dvignite svoje kolesarjenje na višjo raven.

Značilnosti MTB čevljev First Degree Fuse:

  • Podplat za vpetje: s posebej zasnovano gumeno mešanico in šestkotnimi izboklinami, ki zagotavljajo odličen oprijem pri hoji s kolesom. Model Fuse je združljiv z večino običajnih pedalov za gorska kolesa, ki so namenjeni vpetju. 
  • Dodatna EVA-vložka: za dodatno dušenje in udobje.
  • Power-Strap: za dodatno oporo in individualno prilagodljivo prileganje.
First Degree
Tehnični list
Ime izdelka: First Degree Fuse MTB Shoes - light grey
Proizvajalec: First Degree
Koda izdelka: FID700691
širša stopala: da
aktivnost: Kolesarjenje
spol: unisex
uporaba kolesarstvo: MTB
montaža klinov: MTB (2-luknjično)
tekstilno blago: Sintetika
sezona: Vse sezone
togost podplata: prožno
zapiranje čevlja: Vezalke
tip čevlja: Nizki čevlji
letnik modela: 2026
kolekcija: Pomlad/Poletje
barva: Siva
teža: 800g
vir teže: Proizvajalec
GTIN: 9008312469967, 9008312469974, 9008312469981, 9008312470024, 9008312469998, 9008312470000, 9008312470017, 9008312470031
Stran proizvajalca: https://www.firstdegree.at/
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: First Degree

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca First Degree.

Kategorija: Obutev

Moški - Kolesarjenje

Moški - Kolesarjenje

Evropa 37 38 38.5 39 40 40.5 41 42 42.5 43 43.5 44 45 46 46.5 47
VB 4.0 5.0 5.5 6.0 6.5 7.0 7.5 8.0 8.5 9.0 9.5 10.0 10.5 11.0 11.5 12.0
ZDA 5.0 6.0 6.5 7.0 7.5 8.0 8.5 9.0 9.5 10.0 10.5 11.0 11.5 12.0 12.5 13.0

Evropa 37

VB 4.0
ZDA 5.0

Evropa 38

VB 5.0
ZDA 6.0

Evropa 38.5

VB 5.5
ZDA 6.5

Evropa 39

VB 6.0
ZDA 7.0

Evropa 40

VB 6.5
ZDA 7.5

Evropa 40.5

VB 7.0
ZDA 8.0

Evropa 41

VB 7.5
ZDA 8.5

Evropa 42

VB 8.0
ZDA 9.0

Evropa 42.5

VB 8.5
ZDA 9.5

Evropa 43

VB 9.0
ZDA 10.0

Evropa 43.5

VB 9.5
ZDA 10.5

Evropa 44

VB 10.0
ZDA 11.0

Evropa 45

VB 10.5
ZDA 11.5

Evropa 46

VB 11.0
ZDA 12.0

Evropa 46.5

VB 11.5
ZDA 12.5

Evropa 47

VB 12.0
ZDA 13.0
Proizvajalec

First Degree

Vsi izdelki znamke First Degree
Deeluxe Sportartikel Handels GmbH
Europastrasse 8/1
6322 Kirchbichl
Österreich

+ 43 (0) 5332 930 81
info@firstdegree.at