Control Tech

Control Tech Sirocco Integrated Carbon Handlebar - black

Opis

Control Tech Sirocco Integrated Carbon Handlebar - black

Aerodinamično karbonsko krmilo z notranjim vodilom kablov

Karbonov nosilec krmila Sirocco Integrated je namenjeno optimalni uporabi s prednim nosilcem krmila Control Tech Sirocco Integrated RA-550. Ergonomična, aerodinamična oblika in kompaktna konstrukcija z optimizirano sestavo kompozitnih materialov ter notranjim vodenjem kablov sta izjemno sodobni. Ploščata oblika zgornjega dela krmila in črna barva na črnem podlagu ne le poudarjata prefinjenost integriranega karbonskega krmila Sirocco, temveč tudi izboljšujeta oprijem. Karbonsko krmilo Sirocco omogoča notranje vodenje kablov in je združljivo s sistemom Token Cable Box.

Dvodelna kombinacija krmila in nosilca krmila ponuja vsestranskost, ki kolesarju omogoča individualno prilagajanje kota krmila, dolžine nosilca krmila in širine krmila, ne da bi bilo treba zamenjati celotno novo enoto krmila in nosilca krmila. Pomanjkljivost te vrste dvodelnih, integriranih krmil je nekoliko večja teža, ki je za približno 100–120 gramov večja kot pri enodelni monokokni enoti krmila in nosilca krmila.

Značilnosti integriranega karbonskega krmila Control Tech Sirocco

  • izdelan iz 100 % UD karbona
  • Priključek krmila: 31,8 mm
  • Drop: 125 mm
  • Reach: 75 mm
  • Flare:
  • pripravljen in združljiv s sistemom Shimano Di2
  • združljiv z notranjim vodenjem kablov
  • idealen za uporabo s karbonskim integriranim nosilcem krmila Control Tech Sirocco (ni vključeno v obseg dobave)
Control Tech
Tehnični list
Ime izdelka: Control Tech Sirocco Integrated Carbon Handlebar - black
Proizvajalec: Control Tech
Koda izdelka: CTT687543
aktivnost: Kolesarjenje
material: Karbon
uporaba kolesarstvo: Cestno kolo
Ø objemke krmila: 31,7 / 31,8mm
oblika krmila: Spuščeno krmilo
način merjenja širine krmila: Center-Center
drop: 125mm
bar reach: 75mm
drop flare:
letnik modela: 2025
kolekcija: Celo leto
barva: Črna
teža: 275g
koda izdelka proizvajalca: RA-550
vir teže: Proizvajalec
tehtana različica: 42cm
GTIN: 4710069103708, 4710069103715, 4710069103722
Stran proizvajalca: http://www.controltechbikes.com
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

Control Tech

Vsi izdelki znamke Control Tech
Tehava
Tomeikerweg 31
6161RB Geleen
The Netherlands

info@tehava.com
https://www.tehava.com/