Wolf Tooth

Wolf Tooth Elliptical PowerTrac Chainring - 107mm - SRAM - black

Opis

Wolf Tooth Elliptical PowerTrac Chainring - 107mm - SRAM - black

Neravno ali neenakomerno pedalaženje? Ne z eliptičnimi verižniki PowerTrac podjetja Wolf Tooth. Oblika ima nekoliko manj ovalen obroč (10 %) in manj agresivno časovno usklajevanje (112°). Sprememba poti pedala zaradi ovalnega verižnika za večino kolesarjev ni opazna, vendar kljub temu ponuja ogromne prednosti.

Značilnosti verige Wolf Tooth PowerTrac verižnika

  • izdelan iz aluminija 7075-T6
  • 10 % ovalnost in 112° časovni razpored
  • idealno za konfiguracije 1x
  • za SRAM-ove garniture krivokrakov s BCD 107
  • ovalen obliki za večjo moč, boljši oprijem in manj prestavljanja
  • Patentirana tehnologija Drop-Stop B
  • ni združljiva z verigami Shimano HG+
Wolf Tooth
Tehnični list
Ime izdelka: Wolf Tooth Elliptical PowerTrac Chainring - 107mm - SRAM - black
Proizvajalec: Wolf Tooth
Koda izdelka: WTC626953
aktivnost: Kolesarjenje
material: Aluminij
število prestav - spredaj: 1
število prestav - zadaj: 9, 10, 11, 12
različica verižnika: Narrow-Wide, ovalno
letnik modela: 2026
barva: Črna
teža: 86g
vir teže: Proizvajalec
tehtana različica: 42
premer kroga vijakov: 107
število zob: 38, 42
GTIN: 810006806151, 810006806168, 810006806175
Stran proizvajalca: http://www.wolftoothcycling.com
Razpoložljivost
Ocene (1)
Proizvajalec

Wolf Tooth

Vsi izdelki znamke Wolf Tooth
Cosmic Sports GmbH
Leyher Strasse 47
90763 Fürth
Germany
info@cosmicsports.de
www.wolftoothcomponents.com