White Industries

White Industries VBC outer Chainring for Square Crank - black

Opis

White Industries VBC outer Chainring for Square Crank - black

VBC-verige verižniki White Industries s spremenljivim razmakom med luknjami.

Primerne le za štirikotne krivokrake podjetja White Industries

Zunanji verižnik je pri tem zamenljiv in opremljen s spremenljivim razmakom med luknjami.
Pet dolžih rež nadomešča običajni razmik med luknjami.

Priporočljivo je, da je razlika v številu zob med zunanjim in notranjim verižnikom vsaj 10 zob.

  • Verige s zobatim pritrdilnim sistemom za gonilko
  • Primerno le za štirikotno VBC ročico
  • Preklopne rampe za maksimalno udobje pri prestavljanju
  • izrezane iz aluminija 7075
  • Veriga: 9-, 10- ali 11-stopenjska
  • Barva: črno eloksirana
  • Izdelano v ZDA

Obseg dobave: BREZ vijakov verižnika
Material: aluminij 7075
White Industries
Tehnični list
Ime izdelka: White Industries VBC outer Chainring for Square Crank - black
Proizvajalec: White Industries
Koda izdelka: WIN216729
aktivnost: Kolesarjenje
material: Aluminij
število prestav - spredaj: 2
število prestav - zadaj: 9, 10, 11
standard direct mount: White Industries
različica verižnika: okroglo
letnik modela: 2025
kolekcija: Celo leto
barva: Črna
teža: 106g
vir teže: BIKE24
tehtana različica: 38T
število zob: 38, 42, 44, 52
GTIN: 2700000116593, 2700000116432, 2700000116456, 2700000116487, 2700000116517, 2700000116548, 2700000116579, 4251684511795, 4251684511733, 4251684511740, 4251684511757, 4251684511764, 4251684511788, 4251684502533
Stran proizvajalca: http://www.whiteind.com
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

White Industries

Vsi izdelki znamke White Industries
Cosmic Sports GmbH
Leyher Strasse 47
90763 Fürth
Germany
info@cosmicsports.de
www.whiteind.com