Lizard Skins

Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 3.5mm - jet black

Opis

Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 3.5mm - jet black

Ovitek krmila DSP Ultra se odlikuje po novem vzorcu, izboljšani polimerni sestavi, povsem novih debelinah za največje udobje ter vijačnem zamašku. Novi vzorec ponuja večjo površino in zagotavlja boljši oprijem ob jasnem, sodobnem dizajnu. Polimer ima novo formulo, ki je optimizirana za večjo trajnost in udobje.

3,5 mm

Ta ovitek krmila je bil posebej razvit za dolge ture. Ne glede na to, ali s kolesom voziš po neravnem asfaltu ali po gramoznih poteh – ta ovitek krmila je ravno pravi zate! Zahvaljujoč debelejši različici se udarci s podlage bolje blažijo, kar zagotavlja udobje skozi cel dan.

Značilnosti ovitka krmila Lizard Skins DSP Ultra – 3,5 mm

  • Visokokakovostno lepilo 3M za hitro in varno namestitev
  • Polimer naslednje generacije za izboljšano zmogljivost in odzivnost
  • Izboljšano blaženje udarcev in izjemna vzdržljivost
  • Preoblikovana sestava materiala za boljši občutek pri vožnji in daljšo življenjsko dobo
  • Izboljšana struktura zagotavlja večji oprijem zaradi večje površine
  • Optimizirane debeline za udobje in nadzor
  • Vijačni čep za urejen videz in elegantno zaključitev
  • Teža: 89 g | Dolžina: 234 cm
  • Debelina: 3,5 milimetra

obseg dobave:

  • 2 navojni zamaški
  • Pokrovi za sponke
  • ovitek krmila
  • zaključni trak
Lizard Skins
Tehnični list
Ime izdelka: Lizard Skins DSP Ultra Bar Tape - 3.5mm - jet black
Proizvajalec: Lizard Skins
Koda izdelka: LIZ763874
aktivnost: Kolesarjenje
uporaba kolesarstvo: Cestno kolo, Allroad / Gravel
material traku za krmilo / ročajev: Sintetično
letnik modela: 2026
barva: Črna
teža: 89g
koda izdelka proizvajalca: DSPUCY375
vir teže: Proizvajalec
GTIN: 696260023219
Stran proizvajalca: http://lizardskins.com/
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

Lizard Skins

Vsi izdelki znamke Lizard Skins
Cosmic Sports GmbH
Leyher Strasse 47
90763 Fürth
Germany
info@cosmicsports.de
www.lizardskins.com