Mons Royale

Mons Royale Signature Merino Crew Socks - black / white

Opis

Mons Royale Signature Merino Crew Socks - black / white

Nogavice Signature Crew so rezultat združitve visokozmogljive opreme in cestnih nogavic. Vrhunska merino volna se združuje z vrhunsko tehnologijo, z dihalnimi mrežastimi vstavki in srednje oblazinjenim podplatom. K temu se doda še kapica na prstih, ki preprečuje nastanek žuljev – še nikoli ni bilo tako lepo, če si pri nogavicah izbirčen.

Značilnosti nogavic Mons Royale Signature merino Crew

  • Unisex stil
  • Srednja dolžina 8"
  • Srednje oblazinjeno stopnišče
  • Podpora stopalnega loka
  • Vstavek iz mrežastega materiala, ki omogoča dihanje
  • Protizdrsni, zavihani rebrasti rob
  • Brez možnosti za nastanek žuljev zaradi brezšivnega dela na prstih


Material 51% volna, 42% poliamid, 7% elastan

Mons Royale
Tehnični list
Ime izdelka: Mons Royale Signature Merino Crew Socks - black / white
Proizvajalec: Mons Royale
Koda izdelka: MRY762900
Material: 51% volna, 42% poliamid, 7% elastan
kompresija: ne
aktivnost: Outdoor
spol: unisex
tekstilno blago: Merino, Sintetika
sezona: Vse sezone
dolžina nogavic: srednje
različica nogavic: oblazinjeno
letnik modela: 2026
kolekcija: Pomlad/Poletje
barva: Črna
teža: 66g
GTIN: 9420070098171, 9420070098164, 9420070098157
Stran proizvajalca: http://www.monsroyale.com
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: Mons Royale

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca Mons Royale.

Kategorija: Obutev

Unisex - Nogavice

Unisex - Nogavice

Mednarodno S M L XL
Evropa 35 - 38 39 - 41 42 - 44 45 - 47
VB 3 - 5 6 - 7 8 - 10 11 - 12
ZDA 4 - 6 7 - 8 9 - 11 12 - 13

Mednarodno S Evropa 35 - 38

VB 3 - 5
ZDA 4 - 6

Mednarodno M Evropa 39 - 41

VB 6 - 7
ZDA 7 - 8

Mednarodno L Evropa 42 - 44

VB 8 - 10
ZDA 9 - 11

Mednarodno XL Evropa 45 - 47

VB 11 - 12
ZDA 12 - 13
Proizvajalec

Mons Royale

Vsi izdelki znamke Mons Royale
TeamBreyer Agency GmbH & Co. KG
Himmelgeisterstrasse 88
40225 Düsseldorf
Germany
info@teambreyer.com
www.monsroyale.com