Troy Lee Designs

Troy Lee Designs Stage Shorts Men - Mono Stone

Opis

Troy Lee Designs Stage Shorts Men - Mono Stone

Hlače Stage Short združujejo vse bistvene lastnosti vsestranskih hlač, ki so odlično prilagojene velikim gorskim pustolovščinam in zahtevnim enduro dirkam. Trpežna tkanina s 4-smernim raztezanjem je zasnovana za optimalno prileganje na kolo, medtem ko podrobnosti, kot so mikro nastavljiv zaponka z zobčkom in trije torbe z žepkom za mobilni telefon, poskrbijo, da imaš pri sebi vse potrebno, ostalo pa lahko pustiš doma.

Značilnosti kratkih hlač Troy Lee Designs Stage za moške

  • Race Fit

  • 4-smerni raztegljiv material iz najlona in elastana z zadnjo stranjo iz tkanine Dobby, ki odvaja vlago

  • Mikro nastavljiv zapiralni sistem z zobčkom na pasu

  • 3 zadrge YKK s premičnim prostorom za shranjevanje

  • Artikulirana enduro kroja

  • Individualne laserske perforacije



Material 92% poliester, 8% elastan

Troy Lee Designs
Tehnični list
Ime izdelka: Troy Lee Designs Stage Shorts Men - Mono Stone
Proizvajalec: Troy Lee Designs
Koda izdelka: TLD760505
Material: 92% poliester, 8% elastan
kompresija: ne
sedalna blazinica: ne
aktivnost: Kolesarjenje
spol: moški
uporaba kolesarstvo: MTB, Enduro
tekstilno blago: Sintetika
število žepov: 3
možnost pranja: ne likati, brez mehčalca, ne beliti, hladno pranje
sezona: Poletje
kroj: običajno
stranska dolžina šivov hlač/kratkih hlač: 57cm
letnik modela: 2026
kolekcija: Pomlad/Poletje
barva: Bež
hrbtni žep: 0
GTIN: 887202538162, 887202538179, 887202538186, 887202538193
Stran proizvajalca: http://www.troyleedesigns.com/
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: Troy Lee Designs

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca Troy Lee Designs.

Kategorija: Vrhnja oblačila / hlače

Unisex - Majice in zgornji deli

Unisex - Majice in zgornji deli

Mednarodno SM MD LG XL XXL
B. prsni obseg (cm) 53 56 58 61 65
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 67 71 74 76 79

Mednarodno SM

B. prsni obseg (cm) 53
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 67

Mednarodno MD

B. prsni obseg (cm) 56
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 71

Mednarodno LG

B. prsni obseg (cm) 58
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 74

Mednarodno XL

B. prsni obseg (cm) 61
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 76

Mednarodno XXL

B. prsni obseg (cm) 65
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 79
Unisex - Jakne

Unisex - Jakne

Mednarodno SM MD LG XL XXL
B. prsni obseg (cm) 59.5 62 64 66 68
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 67 70 73 73.5 77
G. roka (od ramena) (cm) 62.2 64 66 68 70

Mednarodno SM

B. prsni obseg (cm) 59.5
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 67
G. roka (od ramena) (cm) 62.2

Mednarodno MD

B. prsni obseg (cm) 62
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 70
G. roka (od ramena) (cm) 64

Mednarodno LG

B. prsni obseg (cm) 64
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 73
G. roka (od ramena) (cm) 66

Mednarodno XL

B. prsni obseg (cm) 66
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 73.5
G. roka (od ramena) (cm) 68

Mednarodno XXL

B. prsni obseg (cm) 68
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 77
G. roka (od ramena) (cm) 70
Unisex - Hlače

Unisex - Hlače

ZDA 28 30 31 32 33 34 36 38 40
C. pas (cm) 75 80 82.5 85 87.5 90 95 100 105
B. obseg stegna (cm) 65 67 68.5 70 71.5 73 75 77 80

ZDA 28

C. pas (cm) 75
B. obseg stegna (cm) 65

ZDA 30

C. pas (cm) 80
B. obseg stegna (cm) 67

ZDA 31

C. pas (cm) 82.5
B. obseg stegna (cm) 68.5

ZDA 32

C. pas (cm) 85
B. obseg stegna (cm) 70

ZDA 33

C. pas (cm) 87.5
B. obseg stegna (cm) 71.5

ZDA 34

C. pas (cm) 90
B. obseg stegna (cm) 73

ZDA 36

C. pas (cm) 95
B. obseg stegna (cm) 75

ZDA 38

C. pas (cm) 100
B. obseg stegna (cm) 77

ZDA 40

C. pas (cm) 105
B. obseg stegna (cm) 80
Otroci - Majice in zgornji deli

Otroci - Majice in zgornji deli

Mednarodno XS SM MD LG XL
B. prsni obseg (cm) 35 38 41 43 46
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 50 52 55 57 60

Mednarodno XS

B. prsni obseg (cm) 35
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 50

Mednarodno SM

B. prsni obseg (cm) 38
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 52

Mednarodno MD

B. prsni obseg (cm) 41
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 55

Mednarodno LG

B. prsni obseg (cm) 43
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 57

Mednarodno XL

B. prsni obseg (cm) 46
H. dolžina zgornjega dela telesa (cm) 60
Otroci - Hlače

Otroci - Hlače

Mednarodno 18 20 22 24 26 28
C. pas (cm) 53 56 61 66 71 74
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 53 56 61 64 66 72

Mednarodno 18

C. pas (cm) 53
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 53

Mednarodno 20

C. pas (cm) 56
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 56

Mednarodno 22

C. pas (cm) 61
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 61

Mednarodno 24

C. pas (cm) 66
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 64

Mednarodno 26

C. pas (cm) 71
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 66

Mednarodno 28

C. pas (cm) 74
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 72
Proizvajalec

Troy Lee Designs

Vsi izdelki znamke Troy Lee Designs
Troy Lee Designs
155 E Rincon St
Corona CA 92879
USA
customerservice@troyleedesigns.com
www.troyleedesigns.com

Cosmic Sports GmbH
Leyher Strasse 47
90763 Fürth
Germany
info@cosmicsports.de