Mons Royale

Mons Royale Ultra Cushion Merino Snow Socks - black / 9 iron

Opis

Mons Royale Ultra Cushion Merino Snow Socks - black / 9 iron

Najtoplejše in najudobnejše nogavice znamke Mons, primerne tudi za najhladnejše dni. Model Ultra Cushion ponuja vgrajeno podporo za gleženj in stopalni lok, oblazinjenje za golenico ter mrežaste vstavke, ki omogočajo dihanje.

Značilnosti nogavic Mons Royale Ultra Cushion Merino Snow

  • Unisex stil
  • Prilagojena oblika za visoko zmogljivost
  • Do kolen
  • Srednje oblazinjeno stopnišče
  • Lahko oblazinjen del za golenico
  • Podpora stopnega loka in gležnja
  • Vstavek iz dihalne mrežaste tkanine
  • Proti zdrsu zaščiten, gubast rebrasti trak
  • Brezšivni del za prste preprečuje nastanek žuljev.


Material 60% volna, 37% poliamid, 3% elastan

Mons Royale
Tehnični list
Ime izdelka: Mons Royale Ultra Cushion Merino Snow Socks - black / 9 iron
Proizvajalec: Mons Royale
Koda izdelka: MRY739553
Material: 60% volna, 37% poliamid, 3% elastan
kompresija: ne
aktivnost: Zimski športi
spol: unisex
tekstilno blago: Merino, Sintetika
sezona: Zima
dolžina nogavic: Dokolenke
različica nogavic: oblazinjeno
letnik modela: 2025
kolekcija: Jesen/Zima
barva: Siva
teža: 98g
GTIN: 9420070084266, 9420070084273, 9420070084280
Stran proizvajalca: http://www.monsroyale.com
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: Mons Royale

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca Mons Royale.

Kategorija: Obutev

Unisex - Nogavice

Unisex - Nogavice

Mednarodno S M L XL
Evropa 35 - 38 39 - 41 42 - 44 45 - 47
VB 3 - 5 6 - 7 8 - 10 11 - 12
ZDA 4 - 6 7 - 8 9 - 11 12 - 13

Mednarodno S Evropa 35 - 38

VB 3 - 5
ZDA 4 - 6

Mednarodno M Evropa 39 - 41

VB 6 - 7
ZDA 7 - 8

Mednarodno L Evropa 42 - 44

VB 8 - 10
ZDA 9 - 11

Mednarodno XL Evropa 45 - 47

VB 11 - 12
ZDA 12 - 13
Proizvajalec

Mons Royale

Vsi izdelki znamke Mons Royale
TeamBreyer Agency GmbH & Co. KG
Himmelgeisterstrasse 88
40225 Düsseldorf
Germany
info@teambreyer.com
www.monsroyale.com