Mons Royale

Mons Royale Atlas Merino Snow Socks - aoraki lily toffee

Opis

Mons Royale Atlas Merino Snow Socks - aoraki lily toffee

Razvite za visoko zmogljivost in udobje. To so tvoje najboljše nogavice » All-Mountain-All-Terrain «. Lahko oblazinjena podplat in povsem nova zgornja konstrukcija preprečujeta zdrsavanje nogavice.

Značilnosti nogavic Mons Royale Atlas Merino Snow

  • Unisex stil
  • Lahka nogavica
  • Dolžina nad mečmi
  • Oblazinjenje pete in prstov
  • Rebrasta podpora stopalnega loka in gležnja
  • Zračne mrežaste cone za dihanje
  • Proti zdrsu zaščiten, zavihani rebrasti rob
  • Brezšivni del na prstih preprečuje nastajanje žuljev


Material 48% poliamid, 47% volna, 5% elastan

Mons Royale
Tehnični list
Ime izdelka: Mons Royale Atlas Merino Snow Socks - aoraki lily toffee
Proizvajalec: Mons Royale
Koda izdelka: MRY739513
Material: 48% poliamid, 47% volna, 5% elastan
kompresija: ne
aktivnost: Outdoor, Zimski športi
spol: unisex
tekstilno blago: Merino, Sintetika
sezona: Zima
dolžina nogavic: Dokolenke
različica nogavic: oblazinjeno
letnik modela: 2025
kolekcija: Jesen/Zima
barva: Rjava
teža: 87g
GTIN: 9420070084549, 9420070084556, 9420070084563
Stran proizvajalca: http://www.monsroyale.com
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: Mons Royale

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca Mons Royale.

Kategorija: Obutev

Unisex - Nogavice

Unisex - Nogavice

Mednarodno S M L XL
Evropa 35 - 38 39 - 41 42 - 44 45 - 47
VB 3 - 5 6 - 7 8 - 10 11 - 12
ZDA 4 - 6 7 - 8 9 - 11 12 - 13

Mednarodno S Evropa 35 - 38

VB 3 - 5
ZDA 4 - 6

Mednarodno M Evropa 39 - 41

VB 6 - 7
ZDA 7 - 8

Mednarodno L Evropa 42 - 44

VB 8 - 10
ZDA 9 - 11

Mednarodno XL Evropa 45 - 47

VB 11 - 12
ZDA 12 - 13
Proizvajalec

Mons Royale

Vsi izdelki znamke Mons Royale
TeamBreyer Agency GmbH & Co. KG
Himmelgeisterstrasse 88
40225 Düsseldorf
Germany
info@teambreyer.com
www.monsroyale.com