Roeckl Sports

Roeckl Sports Rienz GTX Cycling Gloves - dress black 9200

Opis

Roeckl Sports Rienz GTX Cycling Gloves - dress black 9200

Topli, udobni, nepremočljivi: zimski kolesarski rokavici RIENZ prepričata z inovativnimi materiali in premišljenimi detajli – za največje udobje tudi v neugodnih vremenskih razmerah. Hrbet roke iz elastičnega poliestra VaporFlex rokam in prstom zagotavlja prijetno svobodo gibanja med kolesarjenjem. Zanesljivo zaščito zagotavlja mikroporozna membrana iz ekspandiranega polietilena (ePE) podjetja GORE-TEX. Je lahka, tanka, brez PFAS ter ima certifikata bluesign® in STANDARD 100 by OEKO-TEX®; rokavice so tako vodotesne, vetrno odporne in učinkovito dihalne.

Notranja stran dlani ERGONOMIC CUT iz robustnega, oprijemljivega in vodoodbojnega usnja DURASENSE Suede z ALL WEATHER-GRIP zagotavlja varen in občutljiv oprijem na krmilu – ne glede na vreme. Vrhunsko udobje pri nošenju zagotavljata mehka penasta oblazinjenost na dlanih in ekskluzivna oblazinjenost COMFORT-INNOVATION znamke Roeckl Sports, ki razbremeni pregib palca, ki je med kolesarjenjem še posebej obremenjen. Za dodatno zadrževanje toplote poskrbita podloga iz recikliranega Polyfilla in podloga Eco, ki zanesljivo odbijata mraz.

Širok, udoben neoprenski manšet z ježkom na hrbtu roke zanesljivo zadržuje toploto v rokavici, medtem ko velik vložek iz flisa na palcu olajša brisanje čela in nosu. Rokavice RIENZ so poleg tega združljive s tipskimi zasloni (TOUCHSCREEN COMPATIBLE), tako da lahko med vožnjo brez težav odgovarjate na sporočila in opravljate telefonske klice. Praktično: rokavice se lahko perejo v pralnem stroju pri 30 stopinjah.

Značilnosti kolesarskih rokavic Roeckl Sports Rienz GTX

  • Hrbet roke: VaporFlex

  • Dlan: DURASENSE WR

  • ERGONOMIC CUT

  • GORE-TEX membrana na osnovi ePE

  • GTX-vložek z aktivno tehnologijo

  • OPREMA ZA VSAK VREMENSKI POGOJ

  • INOVATIVNO UDOBJE

  • Eko podloga 130 g/m²

  • Neoprenski pas s ježekom

  • ZDRUŽLJIV Z DOTIKOVNIM ZASLONOM

  • Izolacija iz recikliranih materialov

  • Odsevni dizajn

  • Flis na palcih

  • Penasta oblazinjenost



Material
Hrbtišče dlani: 80% poliamid, 20% elastan
Manšeta: 90% poliamid, 10% elastan
Palec: 100% poliester
Izolacija: 100% poliester
Podloga: 100% poliester
Dlan: 92% poliester, 8% elastan

Roeckl Sports
Tehnični list
Ime izdelka: Roeckl Sports Rienz GTX Cycling Gloves - dress black 9200
Proizvajalec: Roeckl Sports
Koda izdelka: ROE731365
Material: Hrbtišče dlani: 80% poliamid, 20% elastan
Manšeta: 90% poliamid, 10% elastan
Palec: 100% poliester
Izolacija: 100% poliester
Podloga: 100% poliester
Dlan: 92% poliester, 8% elastan
kompresija: ne
zaščita rokavic: ne
aktivnost: Kolesarjenje
spol: unisex
tekstilno blago: Sintetika, Reciklirane tkanine
možnost pranja: 30°C
sezona: Zima
izolacija: Sintetika
lastnosti: Vetrno odporno, Vodoodporno, Termo, Membrana
različica rokavic: Dolgi prsti, Primerno za zaslon na dotik, oblazinjeno
letnik modela: 2025
kolekcija: Jesen/Zima
barva: Črna
teža: 176g
GTIN: 4065901092024, 4065901092031, 4065901092048, 4065901092055, 4065901092062, 4065901092079, 4065901092086, 4065901092093
Stran proizvajalca: http://www.roeckl.de
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: Roeckl Sports

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca Roeckl Sports.

Kategorija: Rokavice

Unisex

Unisex

Evropa XS XSS S SM M ML L LXL XL 1.5XL 2XL 2.5XL 3XL
Mednarodno 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5 12
A. obseg roke (cm) 14.5 15.5 17 18.5 20 21.5 22.5 24 25.5 27 29.7 31.0 32.4

Evropa XS Mednarodno 6

A. obseg roke (cm) 14.5

Evropa XSS Mednarodno 6.5

A. obseg roke (cm) 15.5

Evropa S Mednarodno 7

A. obseg roke (cm) 17

Evropa SM Mednarodno 7.5

A. obseg roke (cm) 18.5

Evropa M Mednarodno 8

A. obseg roke (cm) 20

Evropa ML Mednarodno 8.5

A. obseg roke (cm) 21.5

Evropa L Mednarodno 9

A. obseg roke (cm) 22.5

Evropa LXL Mednarodno 9.5

A. obseg roke (cm) 24

Evropa XL Mednarodno 10

A. obseg roke (cm) 25.5

Evropa 1.5XL Mednarodno 10.5

A. obseg roke (cm) 27

Evropa 2XL Mednarodno 11

A. obseg roke (cm) 29.7

Evropa 2.5XL Mednarodno 11.5

A. obseg roke (cm) 31.0

Evropa 3XL Mednarodno 12

A. obseg roke (cm) 32.4
Otroci

Otroci

Mednarodno 3 4 5 6 7
B. dolžina roke (cm) 12.5 13.0 13.5 14.0 14.5

Mednarodno 3

B. dolžina roke (cm) 12.5

Mednarodno 4

B. dolžina roke (cm) 13.0

Mednarodno 5

B. dolžina roke (cm) 13.5

Mednarodno 6

B. dolžina roke (cm) 14.0

Mednarodno 7

B. dolžina roke (cm) 14.5
Malčki

Malčki

Mednarodno 1 2 3 4
B. dolžina roke (cm) 9.5 10.0 10.5 11.0

Mednarodno 1

B. dolžina roke (cm) 9.5

Mednarodno 2

B. dolžina roke (cm) 10.0

Mednarodno 3

B. dolžina roke (cm) 10.5

Mednarodno 4

B. dolžina roke (cm) 11.0
Proizvajalec

Roeckl Sports

Vsi izdelki znamke Roeckl Sports
Roeckl Sporthandschuhe GmbH & Co. KG
Brienner Str. 53a
80333 Munich
Germany
https://www.roeckl.de