Chris King

Chris King InSet 7 Headset - ZS44/28.6 | EC44/40 - 3D Violet

Opis

Chris King InSet 7 Headset - ZS44/28.6 | EC44/40 - 3D Violet

Želite voziti visokokakovostno tapered vilico v okvirju s 44-milimetrsko krmilno cevjo? Ni problema!

Chris King za to ponuja InSet 7, vrhunski krmilni ležaj, ki je zaradi kakovosti ležajev in vzdržljivosti skoraj neuničljiv. Posebnost tega krmilnega ležaja so različne ležajne skodelice. Zgornja skodelica InSet 7 je polintegrirana, kar omogoča izjemno nizko višino. Spodnja Ahead-ležajna skodelica pa je višja, kar omogoča optimalen kot zasuka krmila brez dotika z okvirjem.

Značilnosti krmilnih ležajev Chris King InSet 7 – 1 1/8"-1,5" | ZS44/28,6 | EC44/40

  • Večdelna zaključna kapica je opremljena z zarezanim koničastim obročem, ki omogoča še enostavnejšo povezavo cevi vilice in krmilne cevi.
  • Razvrstitev po sistemu S.H.I.S.: ZS44/28,6 | EC44/40
  • Izdelano iz aluminija
  • Doživljenjska garancija Chris King
  • Legendarna ležaja iz lastne proizvodnje
  • zelo lahka
  • Razvito, izdelano in sestavljeno v Portlandu, Oregon, ZDA
Chris King
Tehnični list
Ime izdelka: Chris King InSet 7 Headset - ZS44/28.6 | EC44/40 - 3D Violet
Proizvajalec: Chris King
Koda izdelka: CHK711124
aktivnost: Kolesarjenje
uporaba kolesarstvo: MTB
S.H.I.S.: Zunanja skodelica (EC), polintegrirano (ZS)
S.H.I.S. zgoraj: ZS44 / 28.6
S.H.I.S. spodaj: EC44 / 40
različica krmilne glave: kompletno
višina nastavka krmilne glave: 22.2mm
letnik modela: 2026
barva: Vijolična
Ø krmilne cevi - zgoraj: 1 1/8“
Ø krmilne cevi - spodaj: 1 1/2“
GTIN: 841529218596
Stran proizvajalca: http://www.chrisking.com
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

Chris King

Vsi izdelki znamke Chris King
Chris King Precision Components
2801 NW Nela St
Portland
OR 97210
USA
info@chrisking.com