New Balance

New Balance Sleek Pocket High Rise 6" Shorts Women - Black

Opis

New Balance Sleek Pocket High Rise 6" Shorts Women - Black

Te kratke hlače iz materiala, ki odvaja vlago, z visokim pasom so bile zasnovane za intenzivne aktivnosti.

Značilnosti ženskih kratkih hlač New Balance Sleek Pocket High Rise 6"

  • Visokokakovostna tehnologija NB-DRYx, ki se hitro suši, odvaja vlago od telesa in ti pomaga uspešno opraviti vsak trening
  • Leteči logo NB
  • Silikonski trak na spodnjem robu
  • NB Sleek je izdelan iz 4-smerno raztegljivega materiala, ki se prilagaja obliki telesa in zagotavlja svobodo gibanja med visoko intenzivnimi treningi in teki


Material 71% poliester, 29% elastan

New Balance
Tehnični list
Ime izdelka: New Balance Sleek Pocket High Rise 6" Shorts Women - Black
Proizvajalec: New Balance
Koda izdelka: NBL706569
Material: 71% poliester, 29% elastan
kompresija: ne
sedalna blazinica: ne
aktivnost: Tek
spol: ženske
tekstilno blago: Sintetika
sezona: Vse sezone
kroj: tesno
letnik modela: 2025
kolekcija: Pomlad/Poletje
barva: Črna
hrbtni žep: 0
GTIN: 197967339721, 197967339707, 197967339691
Stran proizvajalca: http://www.newbalance.de/
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: New Balance

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca New Balance.

Kategorija: Vrhnja oblačila / hlače

Moški - Majice in zgornji deli

Moški - Majice in zgornji deli

Mednarodno XXS XS S M L XL XXL 3XL 4XL
B. prsni obseg (cm) 84 - 89 89 - 94 94 - 99 99 - 104 104 - 109 114 - 119 124 - 130 135 - 140 145 - 150
C. pas (cm) 66 - 71 71 - 76 76 - 81 81 - 86 86 - 91 97 - 102 107 - 112 117 - 122 127 - 132

Mednarodno XXS

B. prsni obseg (cm) 84 - 89
C. pas (cm) 66 - 71

Mednarodno XS

B. prsni obseg (cm) 89 - 94
C. pas (cm) 71 - 76

Mednarodno S

B. prsni obseg (cm) 94 - 99
C. pas (cm) 76 - 81

Mednarodno M

B. prsni obseg (cm) 99 - 104
C. pas (cm) 81 - 86

Mednarodno L

B. prsni obseg (cm) 104 - 109
C. pas (cm) 86 - 91

Mednarodno XL

B. prsni obseg (cm) 114 - 119
C. pas (cm) 97 - 102

Mednarodno XXL

B. prsni obseg (cm) 124 - 130
C. pas (cm) 107 - 112

Mednarodno 3XL

B. prsni obseg (cm) 135 - 140
C. pas (cm) 117 - 122

Mednarodno 4XL

B. prsni obseg (cm) 145 - 150
C. pas (cm) 127 - 132
Moški - Hlače

Moški - Hlače

Mednarodno XXS XS S M L XL XXL 3XL 4XL
D. boki (cm) 84 - 89 89 - 94 94 - 99 99 - 104 104 - 109 114 - 119 124 - 130 135 - 140 145 - 150
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 74 74 76 79 81 84 86 88 89
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) n. a. n. a. 81 84 86 89 91 93 n. a.

Mednarodno XXS

D. boki (cm) 84 - 89
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 74
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) n. a.

Mednarodno XS

D. boki (cm) 89 - 94
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 74
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) n. a.

Mednarodno S

D. boki (cm) 94 - 99
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 76
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 81

Mednarodno M

D. boki (cm) 99 - 104
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 79
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 84

Mednarodno L

D. boki (cm) 104 - 109
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 81
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 86

Mednarodno XL

D. boki (cm) 114 - 119
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 84
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 89

Mednarodno XXL

D. boki (cm) 124 - 130
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 86
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 91

Mednarodno 3XL

D. boki (cm) 135 - 140
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 88
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 93

Mednarodno 4XL

D. boki (cm) 145 - 150
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 89
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) n. a.
Ženske - Majice in zgornji deli

Ženske - Majice in zgornji deli

Mednarodno XS S M L XL XXL
B. prsni obseg (cm) 81 - 86 86 - 91 91 - 97 99 - 104 107 - 112 117 - 122
C. pas (cm) 58 - 64 64 - 69 69 - 74 76 - 81 84 - 89 94 - 99

Mednarodno XS

B. prsni obseg (cm) 81 - 86
C. pas (cm) 58 - 64

Mednarodno S

B. prsni obseg (cm) 86 - 91
C. pas (cm) 64 - 69

Mednarodno M

B. prsni obseg (cm) 91 - 97
C. pas (cm) 69 - 74

Mednarodno L

B. prsni obseg (cm) 99 - 104
C. pas (cm) 76 - 81

Mednarodno XL

B. prsni obseg (cm) 107 - 112
C. pas (cm) 84 - 89

Mednarodno XXL

B. prsni obseg (cm) 117 - 122
C. pas (cm) 94 - 99
Ženske - Hlače

Ženske - Hlače

Mednarodno XS S M L XL XXL
D. boki (cm) 89 - 94 94 - 99 99 - 104 107 - 112 114 - 119 124 - 130
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 79 79 79 79 79 79
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 84 84 84 84 84 84
E. notranja dolžina hlačnice (kratka) (cm) 74 74 74 74 74 74

Mednarodno XS

D. boki (cm) 89 - 94
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 79
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 84
E. notranja dolžina hlačnice (kratka) (cm) 74

Mednarodno S

D. boki (cm) 94 - 99
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 79
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 84
E. notranja dolžina hlačnice (kratka) (cm) 74

Mednarodno M

D. boki (cm) 99 - 104
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 79
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 84
E. notranja dolžina hlačnice (kratka) (cm) 74

Mednarodno L

D. boki (cm) 107 - 112
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 79
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 84
E. notranja dolžina hlačnice (kratka) (cm) 74

Mednarodno XL

D. boki (cm) 114 - 119
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 79
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 84
E. notranja dolžina hlačnice (kratka) (cm) 74

Mednarodno XXL

D. boki (cm) 124 - 130
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 79
E. notranja dolžina hlačnice (dolga) (cm) 84
E. notranja dolžina hlačnice (kratka) (cm) 74
Proizvajalec

New Balance

Vsi izdelki znamke New Balance
NBR GmbH
Plange Mühle 2
40221 Düsseldorf
Germany
customercare@newbalance.eu
www.newbalance.de