Busch + Müller

Busch + Müller LUMOTEC IQ-XM E Highbeam Front Light for E-Bikes - 168RU65-0B

Opis

Busch + Müller LUMOTEC IQ-XM E Highbeam Front Light for E-Bikes - 168RU65-0B

Pravi žarometi za e-bike-e

V običajnem načinu kratkih žarometov novi IQ-XM podjetja Busch + Müller zagotavlja izjemnih 120 luksov: svetlobno polje z veliko površino sveti daleč, široko in enakomerno, vendar ima, kot vsak žaromet, odobren za uporabo na cesti, natančno mejo med svetlim in temnim delom. S pritiskom na ergonomski gumb na krmilu se ta meja prekine: žarometi z močjo 170 luksov osvetljujejo prostor nad kolesom. Izjemna vidljivost v daljavo, občutno večje udobje. 

IQ-XM je dizajnerski žaromet iz visokokakovostnega aluminija (črno ali srebrno eloksiran) in je namenjen izključno e-bikom s podporo pri pedalanju do 25 km/h. Gumb za dolgi svetlobni pramen na krmilu sveti zeleno v načinu kratkega svetlobnega pramena in modro v načinu dolgega svetlobnega pramena. Lahko se prilagodi na zavorne ročice Magura in Tektro. 

Značilnosti sprednje svetilke Busch + Müller LUMOTEC IQ-XM E Highbeam za e-bike:

  • 150 luksov 
  • žaromet za dolgi svetlobni pramen
  • za delovanje z enosmerno napetostjo 9–48 V 
  • 120 luksov v normalnem načinu
  • S pritiskom na gumb na krmilu se vklopi žaromet z 170 luksov
  • Pogoj: najmanj 16 W nazivne moči na priključku za svetlobo pogonskega sistema
  • Gumb na krmilu
  • Odobreno v skladu s StVZO
  • s kablom Bosch BES3 za sistem Bosch Smart
Busch + Müller
Tehnični list
Ime izdelka: Busch + Müller LUMOTEC IQ-XM E Highbeam Front Light for E-Bikes - 168RU65-0B
Proizvajalec: Busch + Müller
Koda izdelka: BUS698827
StVZO skladno (nemška uredba o prometu): da
aktivnost: Kolesarjenje
napetost: 9-48V
mesto montaže: Vilica
svetilnost na razdalji 1 m: 170lux
različica kolesarske luči: Sprednja luč
napajanje: E-kolo
lastnosti kolesarske luči: Dolgi snop
letnik modela: 2026
kolekcija: Celo leto
barva: Črna
koda izdelka proizvajalca: 168RU65-0B
vir teže: Proizvajalec
GTIN: 4006021014459
Stran proizvajalca: http://www.bumm.de
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

Busch + Müller

Vsi izdelki znamke Busch + Müller
Busch + Müller KG
Auf dem Bamberg 1
58540 Meinerzhagen
Germany

service@bumm.de
https://www.bumm-shop.de/