Eagle Creek

Eagle Creek Pack-It™ Reveal Shoe Sac - black

Opis

Eagle Creek Pack-It™ Reveal Shoe Sac - black

Umazane podplate shranite v mehkem usnju čevljev in zaščitite s pralnim vrečkom za čevlje Pack-It® Reveal. Izdelan je iz teksturiranega, 100 % recikliranega materiala in ponuja vrhunski prostor za shranjevanje enega para čevljev. Čista oblačila ščiti pred umazanijo in vonjavami.

Značilnosti vrečke za čevlje Eagle Creek Pack-It Reveal

  • Primeren za en par čevljev do velikosti US Men's 13
  • Ščiti druge predmete pred umazanimi čevlji in neprijetnimi vonjavami
  • Mrežasti material omogoča preglednost in pospeši sušenje
  • Zgornji ročaj za enostavno nošenje in prenašanje
  • Enostavne zadrge
  • Dimenzije: 41 x 28 cm
  • Prostornina: 3 litre
Eagle Creek
Tehnični list
Ime izdelka: Eagle Creek Pack-It™ Reveal Shoe Sac - black
Proizvajalec: Eagle Creek
Koda izdelka: ECK686051
spol: unisex
aktivnost: Outdoor, Prosti čas, Fitnes
mere (d/š/v): 410/280/10mm
prostornina: 3l
tekstilno blago: Sintetika, Reciklirane tkanine
dostop do glavnega predala: Spredaj
zapiranje glavnega predala: Zadrga
letnik modela: 2026
kolekcija: Pomlad/Poletje
barva: Črna
teža: 85g
vir teže: Proizvajalec
trajnost: bluesign®
torba - stil: Organizator torbe / vodotesna vreča
torba - namen in lastnosti: Organizatorji torb, Čevlji
GTIN: 810101615856
Stran proizvajalca: http://www.eaglecreek.com/
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

Eagle Creek

Vsi izdelki znamke Eagle Creek
Eagle Creek Europe Ltd.
Dwyer Road
P25 H582 Midleton
Irland

Tel.: +49-7835-42663-10
E-Mail: info.europe@eaglecreek.com