Kari Traa

Kari Traa Ane Hiking Shorts Women - palm

Opis

Kari Traa Ane Hiking Shorts Women - palm

Kari Traa Ane Hiking Shorts so ženske športne hlače ozkega kroja, primerne za outdoorne aktivnosti na najvišji ravni. Zahvaljujoč 4-smernemu elastičnemu materialu in vstavku v mednožju lahko sama določate tempo, medtem ko hitro sušeči material odvaja vlago. Elastičen rob in silikonski oprijem preprečujeta zdrsavanje, v praktičnih torbah na sprednji strani stegen pa lahko shranite pomembne predmete. Material, izdelan iz recikliranega poliamida, ima certifikat OEKO-TEX® 100, kar pomeni, da je glavna in kontrastna tkanina neškodljiva za zdravje ljudi.

 Značilnosti ženskih pohodniških hlač Kari Traa Ane

  • Ozek kroj

  • Visok pas

  • Srednja obremenitev

  • Hitro sušeča se tkanina

  • 4-smerna elastičnost

  • Vstavek v mednožju za večjo svobodo gibanja

  • Torbe na sprednjem delu stegen

  • Elastičen spodnji rob s silikonskim oprijemom

  • Nastavljiv pas z zateznom vrvico

  • Natisnjen logo



Material
Glavni material: 71% poliamid, 29% elastan
Kontrastno blago: 95% poliamid, 5% elastan

Kari Traa
Tehnični list
Ime izdelka: Kari Traa Ane Hiking Shorts Women - palm
Proizvajalec: Kari Traa
Koda izdelka: KTR564977
Material: Glavni material: 71% poliamid, 29% elastan
Kontrastno blago: 95% poliamid, 5% elastan
kompresija: ne
sedalna blazinica: ne
aktivnost: Pohodništvo
spol: ženske
tekstilno blago: Sintetika
število žepov: 2
možnost pranja: 40°C, ne likati, brez sušilca, brez mehčalca, prati s podobnimi barvami, ne beliti
sezona: Poletje
kroj: tesno
notranja dolžina nog: 30cm
letnik modela: 2022
kolekcija: Pomlad/Poletje
barva: Oliva
teža: 224g
vir teže: Proizvajalec
trajnost: STANDARD 100 by OEKO-TEX®
hrbtni žep: 0
GTIN: 7048652753151, 7048652753144, 7048652753175, 7048652753137
Stran proizvajalca: https://karitraa.com/
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: Kari Traa

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca Kari Traa.

Kategorija: Vrhnja oblačila / hlače

Ženske - Majice in zgornji deli

Ženske - Majice in zgornji deli

Mednarodno XS S M L XL
Nemčija 34 - 36 36 - 38 38 - 40 40 - 42 42 - 44
A. telesna višina (cm) 153 - 159 159 - 165 165 - 171 171 - 177 177 - 183
B. prsni obseg (cm) 77 - 83 83 - 89 89 - 95 95 - 101 101 - 107
C. pas (cm) 61 - 67 67 - 73 73 - 79 79 - 85 85 - 91
D. boki (cm) 85 - 91 91 - 97 97 - 103 103 - 109 109 - 115

Mednarodno XS Nemčija 34 - 36

A. telesna višina (cm) 153 - 159
B. prsni obseg (cm) 77 - 83
C. pas (cm) 61 - 67
D. boki (cm) 85 - 91

Mednarodno S Nemčija 36 - 38

A. telesna višina (cm) 159 - 165
B. prsni obseg (cm) 83 - 89
C. pas (cm) 67 - 73
D. boki (cm) 91 - 97

Mednarodno M Nemčija 38 - 40

A. telesna višina (cm) 165 - 171
B. prsni obseg (cm) 89 - 95
C. pas (cm) 73 - 79
D. boki (cm) 97 - 103

Mednarodno L Nemčija 40 - 42

A. telesna višina (cm) 171 - 177
B. prsni obseg (cm) 95 - 101
C. pas (cm) 79 - 85
D. boki (cm) 103 - 109

Mednarodno XL Nemčija 42 - 44

A. telesna višina (cm) 177 - 183
B. prsni obseg (cm) 101 - 107
C. pas (cm) 85 - 91
D. boki (cm) 109 - 115
Ženske - Hlače

Ženske - Hlače

Mednarodno XS S M L XL
Nemčija 34 - 36 36 - 38 38 - 40 40 - 42 42 - 44
A. telesna višina (cm) 153 - 159 159 - 165 165 - 171 171 - 177 177 - 183
D. boki (cm) 85 - 91 91 - 97 97 - 103 103 - 109 109 - 115
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 73 - 75 75 - 77 77 - 80 80 - 83 83 - 86

Mednarodno XS Nemčija 34 - 36

A. telesna višina (cm) 153 - 159
D. boki (cm) 85 - 91
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 73 - 75

Mednarodno S Nemčija 36 - 38

A. telesna višina (cm) 159 - 165
D. boki (cm) 91 - 97
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 75 - 77

Mednarodno M Nemčija 38 - 40

A. telesna višina (cm) 165 - 171
D. boki (cm) 97 - 103
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 77 - 80

Mednarodno L Nemčija 40 - 42

A. telesna višina (cm) 171 - 177
D. boki (cm) 103 - 109
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 80 - 83

Mednarodno XL Nemčija 42 - 44

A. telesna višina (cm) 177 - 183
D. boki (cm) 109 - 115
E. notranja dolžina hlačnice (cm) 83 - 86
Proizvajalec

Kari Traa

Vsi izdelki znamke Kari Traa
Active brands AS
Nydalsveien 24
0484 Oslo
Norway

+47 56 51 98 00
kundeservice@activebrands.com