DT Swiss

DT Swiss XR 1700 SPLINE 29" Front Wheel - Centerlock / 6-Bolt - 15x110mm - black

Opis

DT Swiss XR 1700 SPLINE 29" Front Wheel - Centerlock / 6-Bolt - 15x110mm - black

Za odlično pospeševanje!

Če zate Cross-Country pomeni hitre popoldanske vožnje in občasen maraton, potem si moraš podrobneje ogledati kolesa XR 1700 SPLINE . Lahka, varjena aluminijasta platišča XC, zanesljiva 350-serijska pesta in švicarska natančnost v vsakem detajlu – od visokokakovostnih naper Competition do značilne kakovosti DT Swiss . Kolo, ki deluje dan za dnem, ne glede na to, ali tekmuješ sam s seboj, s prijatelji ali s tekmeci. 

 

Več podrobnosti o DT Swiss XR 1700

Profil platišča je bil posebej razvit za uporabo tubeless. Zagotavljajo popolno prileganje in čim bolj poenostavijo namestitev pnevmatike. Kljub temu je vedno mogoče uporabiti tudi klasično kombinacijo pnevmatike in zračnice.

Nipli DT Pro Lock preprečujejo samodejno popuščanje spoja med niplom in napero. V navoj nipla se vbrizga patentirano dvo-komponentno lepilo, kar omogoča izdelavo izjemno trpežnih kolesnih kompletov. Takoj ko se nipli privijejo, se lepilo aktivira in nato popolnoma otrdi. Večkratno ponovno centriranje je brez težav mogoče, pri čemer se lepilna moč pri vsakem ponovnem centriranju rahlo zmanjša.

Pest DT Swiss so znane po konceptu »No-Tool«. Ta koncept omogoča prehod na vse običajne standarde osi brez uporabe orodja.

 

Obseg dobave: kolo , tubeless tesnilni trak za platišče, tubeless ventil in adapter IS s 6 luknjami

DT Swiss
Tehnični list
Ime izdelka: DT Swiss XR 1700 SPLINE 29" Front Wheel - Centerlock / 6-Bolt - 15x110mm - black
Proizvajalec: DT Swiss
Koda izdelka: DTS482463
aktivnost: Kolesarjenje
material: Aluminij
uporaba kolesarstvo: MTB, Kros
pesta: DT Swiss 350
naperi: DT Competition | Straightpull
platišča: Clincher
velikost kolesa: 29" (622mm)
standard osi: 15x110mm Boost (FW)
različica kolesa: Sprednje kolo, Sprednje kolo 600-800g, Standardno kolo
zavorni sistem: 6-luknjični disk, Centerlock/AFS
ETRTO: 25-622
širina platišča: 29mm
notranja širina profila: 25mm
višina profila platišča: 18mm
najv. teža sistema: 110kg
niplji: DT ProLock Squorx ProHead
letnik modela: 2026
kolekcija: Celo leto
barva: Črna
teža: 791g
koda izdelka proizvajalca: WXR1700BEIXSA12046
število lukenj za naperi: 28
za tip plašča: Žični plašč, Tubeless
GTIN: 7613052374659
Stran proizvajalca: http://www.dtswiss.com
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

DT Swiss

Vsi izdelki znamke DT Swiss
DT Swiss Deutschland GmbH
Albert-Einstein-Strasse 3
59302 Oelde
Germany

+49 25229959050
service.de@dtswiss.com