Park Tool

Park Tool LRT-2 Lockring Tool for Shimano STePS

Opis

Park Tool LRT-2 Lockring Tool for Shimano STePS

Razvito in izdelano za odstranjevanje in vgradnjo zaklepalnega obroča, ki drži sprednji verižnik motorjev za e-bike Shimano STePS.

Značilnosti orodja za zaklepalni obroč Park Tool LRT-2:

  • primerno za sisteme e-bike-jev STePS E6100, E7000, E8000 in E9000
  • za zaklepalne obroče z zunanjim premerom 54 mm in 16 zarezi
  • nadomestek za orodje Shimano TL-FC39
  • 36 mm ključna površina za uporabo s odprtim ključem Park Tool TWB-36 in momentnim ključem za pravilno merjenje navora
  • izdelan iz toplotno obdelanega jekla 4140 in z prevleko za dolgo življenjsko dobo

 

Park Tool
Tehnični list
Ime izdelka: Park Tool LRT-2 Lockring Tool for Shimano STePS
Proizvajalec: Park Tool
Koda izdelka: PTO476969
aktivnost: Kolesarjenje
delovni prostor: E-kolo, Gonilni ležaj / gonilka
material: Jeklo
tip orodja: Nastavki / biti / natiči
letnik modela: 2026
kolekcija: Celo leto
teža: 1300g
koda izdelka proizvajalca: LRT-2
GTIN: 763477006882
Stran proizvajalca: http://www.parktool.com
Razpoložljivost
Ocene (0)
Proizvajalec

Park Tool

Vsi izdelki znamke Park Tool
GROFA® Action Sports GmbH
Otto-Hahn-Straße 17
65520 Bad Camberg
Germany
info@grofa.com
www.parktool.com