Wolf Tooth

Wolf Tooth Bling Kit - gold

Opis

Wolf Tooth Bling Kit - gold

S tem natančno izdelanim kompletom pokrovčkov za krmilo in distančnikov dodaj svojemu kolu osebnost in stil.

Značilnosti kompleta Wolf Tooth Anodized Bling:

  • Material: aluminij 6061-T6
  • 3 mm, 5 mm, 10 mm in 15 mm krmilni ležaji
  • Ultralahka pokrivka krmilne glave z vgrajenim 5 mm distančnikom
  • Črni aluminijasti vijak za krmilno glavo
  • Združljiv z vilicami premera 1 1/8“ (1 1/8“ ali koničaste)
  • 4 ustrezni vijaki za košarice za bidon
Wolf Tooth
Tehnični list
Ime izdelka: Wolf Tooth Bling Kit - gold
Proizvajalec: Wolf Tooth
Koda izdelka: WTC378362
aktivnost: Kolesarjenje
material: Aluminij
uporaba kolesarstvo: Cestno kolo, MTB
dodatki za krmilno glavo: Distančnik, Pokrovčki Ahead, Vijaki
letnik modela: 2026
barva: Zlata
teža: 33g
koda izdelka proizvajalca: BLINGKIT
vir teže: Proizvajalec
Ø krmilne cevi - zgoraj: 1 1/8“
GTIN: 812719026185
Stran proizvajalca: http://www.wolftoothcycling.com
Razpoložljivost
Ocene (1)
Proizvajalec

Wolf Tooth

Vsi izdelki znamke Wolf Tooth
Cosmic Sports GmbH
Leyher Strasse 47
90763 Fürth
Germany
info@cosmicsports.de
www.wolftoothcomponents.com