Park Tool

Park Tool SPA Pin Spanner

Opis

Park Tool SPA Pin Spanner

Ključi Park Tool so bili razviti z namenom, da ponujajo največjo uporabnost in vsestranskost ob čim nižjih stroških. Za vsako orodje se uporablja trpežno orodno jeklo z visoko vsebnostjo ogljika, kar zagotavlja dolgo življenjsko dobo. Ročaj je prevlečen z vinilom, kar zagotavlja dober oprijem. Vsak klinasti ključ je označen z barvno kodo za enostavno prepoznavanje.

Značilnosti ključa Park Tool SPA-1 (zelen)

  • Primeren za skodelice za nastavljanje srednjih osi številnih nastavljivih srednjih osi
  • Okrogli konci ključev imajo premer 2,9 mm

Značilnosti klinastog ključa Park Tool SPA-2 (rdeč)

  • Zaklepalni obroči garniture krivokrakov Shimano® in Campagnolo® ter za nastavljivi stožec večine skupin prostih koles (ne za proste kolesne osi)
  • Prilagaja se širokemu razponu širin lukenj za sornike
  • Nazivni premer sornika je 0,090" (2,3 mm)
Park Tool
Tehnični list
Ime izdelka: Park Tool SPA Pin Spanner
Proizvajalec: Park Tool
Koda izdelka: PTO111372
aktivnost: Kolesarjenje
delovni prostor: Gonilni ležaj / gonilka, Pesto / kaseta / menjalnik
tip orodja: Zatični ključi
letnik modela: 2026
kolekcija: Celo leto
teža: 65g
koda izdelka proizvajalca: SPA-1 / SPA-2
vir teže: Proizvajalec
GTIN: 763477006738, 763477006752
Stran proizvajalca: http://www.parktool.com
Razpoložljivost
Ocene (3)
Proizvajalec

Park Tool

Vsi izdelki znamke Park Tool
GROFA® Action Sports GmbH
Otto-Hahn-Straße 17
65520 Bad Camberg
Germany
info@grofa.com
www.parktool.com