La Sportiva

La Sportiva TX4 Evo Moški pristopni čevlji - Cypress/Night Sky

Opis

La Sportiva TX4 Evo Moški pristopni čevlji - Cypress/Night Sky

Usnjena obutev TX4 Evo je bila razvita za zagotavljanje največje stabilnosti in oprijema tudi na najbolj zahtevnem terenu. Je idealna za tehnične pristope in lažje plezalne odseke, hkrati pa zaradi materialov zgornjega dela in velikega notranjega prostora ponuja neprimerljivo udobje.

Vzorec podplata z mešanico Vibram® MegaGrip in patentiranimi izboklinami Impact Brake System™ zagotavlja največjo stabilnost pri spustu in odličen oprijem pri vzponu. Velika plezalna cona na prstih zagotavlja natančnost in dober oprijem pri plezanju ter na zahtevnih odsekih.

Posebni vmesni podplat z patentiranim vložkom Resole Platform™ omogoča zamenjavo podplata pri modelu TX4 Evo, ne da bi pri tem ogrozili njegove tehnične lastnosti in udobje.

Značilnosti moških pristopnih čevljev La Sportiva TX4 Evo

  • Vezalni sistem iz plezalnega športa za optimalno prilagajanje prostornine

  • Zaščitna tkanina na sprednji strani medialnega dela klina za zaščito pred odrgninami

  • Resole Platform™: Podplat je zasnovan za hitro in enostavno zamenjavo profila s originalnimi deli La Sportiva

  • Vezalke v zankah iz recikliranih materialov + reciklirana EVA v vmesnem podplatu

 

Tehnične informacije

  • Zgornji del: semiš + zaščitni rob, guma in gumijasta kapica na prstih

  • Podloga: mrežasta tkanina

  • Vložek: Ortholite® hibridní přístup 4 mm

  • Vmesni podplat: EVA podvrgnutokompresiji

  • Zunanji podplat: Vibram® MegaGrip z IBS

  • Patenti: Resole Platform™ – Impact Zavora™

La Sportiva
Tehnični list
Ime izdelka: La Sportiva TX4 Evo Moški pristopni čevlji - Cypress/Night Sky
Proizvajalec: La Sportiva
Koda izdelka: LSA758037
širša stopala: da
aktivnost: Outdoor, Pohodništvo, Alpsko
spol: moški
tekstilno blago: Usnje
sezona: Vse sezone
zapiranje čevlja: Vezalke
podplat: Vibram® Megagrip
tip čevlja: Nizki čevlji
letnik modela: 2026
kolekcija: Pomlad/Poletje
barva: Oliva
teža: 810g
GTIN: 8058428283309, 8058428283316, 8058428283323, 8058428283330, 8058428283347, 8058428283354, 8058428283361, 8058428283378, 8058428283385
Stran proizvajalca: http://www.lasportiva.com/
Razpoložljivost
Ocene (0)
Tabela velikosti

Proizvajalec: La Sportiva

V naslednjih tabelah najdeš informacije o velikostih oblačil proizvajalca La Sportiva.

Kategorija: Obutev

Unisex - Nogavice

Unisex - Nogavice

Mednarodno S M L XL
EU 35 - 37 38 - 40 41 - 43 44 - 46

Mednarodno S

EU 35 - 37

Mednarodno M

EU 38 - 40

Mednarodno L

EU 41 - 43

Mednarodno XL

EU 44 - 46
Moški

Moški

EU 40 40.5 41 41.5 42 42.5 43 43.5 44 44.5 45 45.5 46 46.5 47
cm 25.7 26.0 26.4 26.7 27.0 27.4 27.7 28.0 28.4 28.7 29 29.4 29.7 30 30.4
ZDA 7.5 8 8.5 8.5+ 9 9.5 10 10.5 10.5+ 11 11.5 12 12.5 12.5+ 13
VB 6.5 7 7.5 7.5+ 8 8.5 9 9.5 9.5+ 10 10.5 11 11.5 11.5+ 12

EU 40

cm 25.7
ZDA 7.5
VB 6.5

EU 40.5

cm 26.0
ZDA 8
VB 7

EU 41

cm 26.4
ZDA 8.5
VB 7.5

EU 41.5

cm 26.7
ZDA 8.5+
VB 7.5+

EU 42

cm 27.0
ZDA 9
VB 8

EU 42.5

cm 27.4
ZDA 9.5
VB 8.5

EU 43

cm 27.7
ZDA 10
VB 9

EU 43.5

cm 28.0
ZDA 10.5
VB 9.5

EU 44

cm 28.4
ZDA 10.5+
VB 9.5+

EU 44.5

cm 28.7
ZDA 11
VB 10

EU 45

cm 29
ZDA 11.5
VB 10.5

EU 45.5

cm 29.4
ZDA 12
VB 11

EU 46

cm 29.7
ZDA 12.5
VB 11.5

EU 46.5

cm 30
ZDA 12.5+
VB 11.5+

EU 47

cm 30.4
ZDA 13
VB 12
Ženske

Ženske

EU 36 36.5 37 37.5 38 38.5 39 39.5 40 40.5 41 41.5 42 42.5 43
cm 23.8 24.1 24.4 24.8 25.1 25.4 25.7 26.1 26.4 26.7 27.1 27.4 27.7 28.1 28.4
ZDA 5.5 5.5+ 6 6.5 7 7.5 7.5+ 8+ 8.5 9 9+ 9.5+ 10 10.5 11
VB 3.5 3.5+ 4 4.5 5 5.5 5.5+ 6+ 6.5 7 7.5 7.5+ 8 8.5 9

EU 36

cm 23.8
ZDA 5.5
VB 3.5

EU 36.5

cm 24.1
ZDA 5.5+
VB 3.5+

EU 37

cm 24.4
ZDA 6
VB 4

EU 37.5

cm 24.8
ZDA 6.5
VB 4.5

EU 38

cm 25.1
ZDA 7
VB 5

EU 38.5

cm 25.4
ZDA 7.5
VB 5.5

EU 39

cm 25.7
ZDA 7.5+
VB 5.5+

EU 39.5

cm 26.1
ZDA 8+
VB 6+

EU 40

cm 26.4
ZDA 8.5
VB 6.5

EU 40.5

cm 26.7
ZDA 9
VB 7

EU 41

cm 27.1
ZDA 9+
VB 7.5

EU 41.5

cm 27.4
ZDA 9.5+
VB 7.5+

EU 42

cm 27.7
ZDA 10
VB 8

EU 42.5

cm 28.1
ZDA 10.5
VB 8.5

EU 43

cm 28.4
ZDA 11
VB 9
Otroci

Otroci

EU 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

EU 26

EU 27

EU 28

EU 29

EU 30

EU 31

EU 32

EU 33

EU 34

EU 35

Otroci - Nogavice

Otroci - Nogavice

Mednarodno XS S M L XL
EU 23 - 26 27 - 30 31 - 33 34 - 35 36 - 37

Mednarodno XS

EU 23 - 26

Mednarodno S

EU 27 - 30

Mednarodno M

EU 31 - 33

Mednarodno L

EU 34 - 35

Mednarodno XL

EU 36 - 37
Proizvajalec

La Sportiva

Vsi izdelki znamke La Sportiva
La Sportiva Spa
Via Ischia 2
38030 Ziano di Fiemme (Trento)
Italy
www.lasportiva.com/de/contact
www.lasportiva.com